Design og foto
Hos Kailow tilbyder vi en bred vifte af tjenester inden for design og foto, der kan hjælpe dig med at gøre dine visioner til virkelighed. Uanset om du har brug for et nyt logo, flot design til tryksager eller produktfotografering, har vi et team af erfarne og kreative fagfolk, der leverer kvalitet i topklasse.
Kontakt os, så kan vi sammen få sat gang i dine projekter

Vi klarer alt design og foto
Vi designer til alle former for medier, ligesom vi laver artwork og illustrationer.
Uanset om du skal bruge skilte, print-annoncer, emballager, messer og logoer, kan du trygt sætte vores designere i gang. Vi har lavet arbejde for mange store virksomheder, og har udført en meget bred vifte af forskellige opgaver. Skal du bruge versioneringer og sprogskift af reklamemateriale, har vi også erfaring i det.
Vores fotostudie er udstyret med alt, der skal bruges til at tage gode produktbilleder, 360 graders billeder af tøj eller produkter. Vi kan også affotografere gamle bøger og publikationer.
Kontakt os

Bjørn Buch Pallesen
Salgschef
Telefon: 38760273
E-mail: bbp@kailow.dk